Kompas na zakázku.

Mít dobrého spolehlivého důvěrníka na své cestě za vnitřní harmonií a mírem je výhra!

Tím nejlepším společníkem jste si sami. Kompas je jen prostředníkem, mezi Vámi a Vaší vnitřní moudrostí. Díky práci s Kompasem si vytváříte léčivý prostor, kde se, jako v alchymistickém kotlíku přetavují Vaše omezení ve zdroje síly a životaschopnosti. 

Práci na zakázku ideálně začínám osobním setkáním u mne v atelieru. Mám tak nejlepší příležitost se naladit na Vás, na Váš příběh. Můžete si přinést nějaký symbol, fotku, kresbu, který pro vás vystihuje Váš záměr, který chcete aby byl do kompasu vložen. Můj dojem z Vás, z Vašich představ o tom, jaký by Kompas měl být, si ukládám do svého vnitřního vidění a nechávám se vést svou intuicí. Pak o mé a Vaší představě diskutujeme nebo to můžete zcela nechat na mě. To záleží na Vás. Vždy jsem okouzlena, jak krásně takováto spolupráce funguje a jak je výsledné dílo zadavatelem nebo zadavatelkou vnímáno, jako skutečně osobní.  

V případě, že není návštěva u mne v atelieru možná, vše domlouváme přes skype.


Chcete - li skutečně hodnotný osobní nástroj, který Vás podpoří na Vaší sebepoznávací  duchovní cestě ozvěte se mi a objednejte si svůj vlastní Kompas na cestu za vaším vnitřním mírem a harmonií.

Kontakt na mne

Praktické informace a cena 


Bude mi velikým potěšením, že svým dílem podpořím Vaší cestu za vnitřním mírem a harmonií.